داستان کوتاه، قالب نه چندان وقت گیر و ظریفی ست که حال و هوایتان را عوض می کند، معرفی چند کتاب در قالب داستان کوتاه در این مطلب.

فضیلت های ناچیز
کتاب <<فضیلت های ناچیز>> دارای یازده داستان کوتاه از <<ناتالیا گینزبورگ>> است. این داستان ها به ترتیب دارای عناوین <<زمستان در ابروتزو>>، <<کفش های پاره>>، <<تصویر یک دوست>>، <<درود و دریغ برای انگلستان>>، <<خانه وُلپه>>،<< او و من>>، <<فرزند انسان>>، <<حرفه من>>، <<سکوت>>، <<روابط انسانی>> و <<فضیلت های ناچیز>> است.
داستان کوتاه
نیویورک تایمز در مورد <<گینزبورگ>> می نویسد<<چراغ درخشان ادبیات مدرن ایتالیایی سحر و جادو گینزبورگ، سادگی مطلق نثر اوست، که ناگهان با یک کلمه روشن می شود و پرده از یک عبارت ساده بر می دارد.>>

زندگی عزیز

کتاب <<زندگی عزیز>> مجموعه ای از چهارده داستان کوتاه نوشته ی <<آلیس مونرو>> است. کتاب <<زندگی عزیز>> نخستین بار در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. <<آلیس مونرو>> در سال ۲۰۱۳ برای مجموعه ی آثارش برنده ی جایزه نوبل ادبیات شد.
داستان کوتاه
<<مونرو>> در داستان های این مجموعه، به لحظه ای می پردازد که زندگی یک انسان را برای همیشه تغییر می دهد و مسیر کاملاً جدید و متفاوتی را به روی او باز می کند

جایی دیگر

کتاب <<جایی دیگر>> نوشته <<گلی ترقی>> است. این نویسنده که یکی از مهمترین نویسنده های معاصر محسوب می شود. از داستان های قابل تأمل او می توان به <<بزرگ بانوی روح من>>، <<اتوبوس شمیران>> و <<خانه ای در آسمان>> اشاره کرد.
داستان کوتاه
نویسنده از خیال جایی دیگر، جایی که اینجا و اکنون نیست، در تمام داستان هایش استفاده کرده است. داستان <<بزرگ بانوی روح من>> در سال ۱۹۸۶ به عنوان برترین قصه سال فرانسه (از میان قصه های غیر فرانسوی) برگزیده شد.

ترجمان درد ها

کتاب <<ترجمان درد ها>> مجموعه ای از داستان های کوتاه نوشته ی <<جومپا لاهیری>> است که نخستین بار در سال ۱۹۹۹ به چاپ رسید. این مجموعه داستان که اولین اثر <<لاهیری>> می باشد، برندهٔ جایزهٔ پولیتزر سال ۲۰۰۰ شده است.
داستان کوتاه
<<جومپا لاهیری>> با بینش فرهنگی کم نظیر و مهارت های منحصر به فرد خود در داستان سرایی، مجموعه ای را خلق کرده که به این راحتی ها از ذهن مخاطب پاک نخواهد شد.

ابر قورباغه و پای عسلی

کتاب <<ابر قورباغه و پای عسلی>> نوشته ی <<هاروکی موراکامی>> است. داستان های کتاب از دو مجموعه داستان <<بعد از زله>> و <<فیل گم می شود>> و همچنین مجله <<نیویورکر>> انتخاب شده اند.
داستان کوتاه
شخصیت های این مجموعه آدم های خونسرد و آرامی هستند که در تمام این سال ها در داستان های <<موراکامی>> مانده اند و گاهی شخصیت های آثار کافکا را به یاد مخاطب می آورند.

داستان

معبد سنگی آناهیتا؛ اثری باستانی در کرمانشاه

داستان‌های عاشقانه کوتاه، اما واقعی

در جست‌وجوی نویسندگان نوستالژی‌های مدرسه

۱۰ کتاب برتر ادبیات داستانی جهان

داستان مردگانی که به زندگی بازگشتند

داستان عاشقانه یک زوج قدیمی ویتنامی

داستان ,های ,، ,کتاب ,سال ,ی ,، ، ,داستان های ,در سال ,داستان کوتاه ,مجموعه ای

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود کتاب پی دی اف مطالب اینترنتی کویر رایانه جاست استار 49021 فوتبال زیبا شـــــــــکــلا تـــــ تـــــــلـــــــخ خريد اينترنتي لباس زير زنانه مناسب بانوان شيک پوش thesiss2 مرجع تخصصی فیلم و سریال ایرانی